Home
NO GRAY
 LOZIONE  K
GRAY OUT
RE-NATURE
DELIA
GRECIAN 2000

 

 

 

  GRECIAN 2000 działa inaczej niż tradycyjne środki barwiące włosy. Działa na cebulkę siwego włosa pobudzając ją do produkcji naturalnego barwnika. Kolor włosów zbliżony do naturalnego zostaje przywrócony stopniowo bez względu na to czy miałeś wcześniej włosy blond, rude czy czarne. Pierwsze efekty pojawiają się po kilku tygodniach stosowania.

 

JEST WIELE TAŃSZYCH ODSIWIACZY ALE SPRAWDZ NA ILE STARCZY CI PRODUKT. JEDNO OPAKOWANIE GRECIANA WYSTARCZA NA 2-3 MIESIĄCE

 

 Jeżeli używasz GRECIAN 2000 po raz pierwszy, zostaniesz mile zaskoczony. Płyn znajdujący się w buteleczce to wszystko czego potrzebujesz aby odmłodzić swoje włosy. Nie musisz niczego mieszać, odmierzać, dosypywać czy w inny sposób marnować swojego czasu. Z naszym środkiem nie musisz robić testów na końcówkach włosów. GRECIAN 2000 lotion (125 ml) - pielęgnuje siwe włosy, - przywraca włosom kolor zbliżony do naturalnego, - działa stopniowo i delikatnie, - łatwy w stosowaniu, - ogranicza przetłuszczanie i wypadanie włosów, - bezbarwny o łagodnym zapachu. Produkty posiadają atest Unii Europejskiej

Jak stosować. GRECIAN 2000

1. Przed użyciem wstrząsnąć kilkakrotnie butelką.

2. Przed pierwszym użyciem umyć włosy i dokładnie wysuszyć. Sucha skóra głowy (cebulka włosa) to lepsza wchłanialność preparatu.

 3. Nanieść na włosy niewielką ilość preparatu i równomiernie rozłożyć opuszkami palców tak by płyn dotarł do nasady włosa (płyn działa na cebulkę włosa).

 4. Należy użyć tylko tyle preparatu, aby włosy były wilgotne, lecz nie mokre.

5. Następnie jak zawsze przeczesać włosy. Umyć dokładnie ręce.

6. GRECIAN 2000 stosować codziennie, aż do osiągnięcia wymaganego koloru (z reguły 2-3 tygodnie). Następnie używać 2-3 razy w tygodniu (można częściej w zależności od własnych doświadczeń), aby podtrzymać uzyskany kolor.

7. W pierwszym etapie ograniczyć mycie włosów, stosować łagodny szampon dla dzieci.

8. Stosowanie produktów ograniczy stopniowo łojotok i przetłuszczanie się włosów.

 9. Czy stosowałaś wcześniej inny środek farbujący? No to możesz go odstawić.

 dodek220@wp.pl 501-048-176 gg 9675098

Š Copyright 2000. All rights reserved - Template created by www.WebDesignHelper.co.uk
", ""); ?>