Home
NO GRAY
 LOZIONE  K
GRAY OUT
RE-NATURE
DELIA
GRECIAN 2000

 

 

 

  GRAY OUT
Jest naturalnym produktem enzymatycznym, który uważany jest za nowy trend w zakresie pielęgnacji włosów. GREY-OUT w naturalny sposób przywróci Waszym włosom ich naturalny kolor. Nowa ulepszona receptura GREY-OUT eliminuje na dlugi okres czasu sklonnosć do tworzenia sie lupierzu oraz problem związany z przetluszczaniem sie włosow. Ty odzyskasz stopniowo i przy pomocy naturalnego środka odsiwiającego Twoj oryginalny kolor wlosów.
 
1. Włos przed użyciem GREY-OUT  2. Włos w pierwszym etapie używania GREY-OUT  3. Włos po używaniu GREY-OUT 
     
Włos siwy, twardy bez pigmentu  Włos z niewielką iloscią naturalnego pigmentu, nabierający elastycznosc  Włos, który nabral naturalny pigment i elastycznosć 

 
ODSIWIACZ  Gray-Out

Enzymatycznie przywraca naturalny kolor Twoim włosom.


Co jest powodem siwienia włosów?

Twoje włosy są produktem proteinowym zawierającym naturalny środek koloryzujący zwany melaniną. Różne kolory włosów są rezultatem różnej ich grubości. Gęste ciemnobrązowe włosy zawierają więcej melaniny niż włosy blond. Najnowsze rezultaty badań naukowych wykazują, że włosy siwe mają tyle samo melaniny co włosy blond. Jednak z upływem czasu melanina utlenia się i w wyniku tej chemicznej reakcji włosy tracą swój naturalny kolor. Jest to reakcja podobna do procesu wybielania.


W jaki sposób GRAY OUT przywraca naturalny kolor Twoich włosów?

GRAY OUT współdziałając z naturalnymi składnikami Twoich włosów odpowiednio redukuje utlenioną melaninę, co pozwala przywrócić pierwotny kolor włosów. Ten proces jest bardzo prosty a pierwotny kolor jest stopniowo przywracany. Stosowane obecnie sztuczne sposoby kolorowania włosów działają na powierzchnię zewnętrzną włosów, w odróżnieniu od działania GRAY OUT, który doprowadza do odzyskania właściwej barwy w całej ich grubości. Sztucznie kolorowane włosy mają jednakowy odcień na całej głowie, natomiast włosy w naturalnym kolorze charakteryzują się różnymi partiami o określonych odcieniach. Jest to wynikiem różnego stopnia utleniania melaniny. Działanie GRAY OUT przywraca całkowicie naturalny wygląd Twoich włosów wraz z ich delikatnymi odcieniami.


Dlaczego GRAY OUT jest zdecydowanie lepszy od innych podobnych produktów?

Opisane powyżej różne stopnie utlenienia melaniny wymagają zastosowania odpowiednio dopasowanej liczby reduktorów.GRAY OUT zawiera wiele wyselekcjonowanych reduktorów, które zapewniają w zdrowy i naturalny sposób powrót do pierwotnego koloru włosów jakimi były przed laty.
Tak więc GRAY OUT przywróci oryginalny kolor Twoich włosów bez żadnej specjalnej kontroli.
GRAY OUT nie stwarza żadnego niebezpieczeństwa tak jak inne produkty, których używanie bez dokładnej kontroli powoduje doprowadzenie do całkowitego zaczernienia włosów.
 
GRAY OUT likwiduje również łupież !!!


Używanie GRAY OUT to tylko kilkanaście sekund dziennie!

Przed użyciem wstrząśnij dobrze butelką.
Włosy pokryj niewielką ilością GRAY OUT .
Wcieraj palcami w skórę głowy aż do uzyskania uczucia, że włosy są wilgotne i śliskie.
Po 2 minutach możesz użyć grzebienia.
Umyj dokładnie ręce.
Włosy możesz  delikatnie wysuszyć suszarką.
Stosuj ten zabieg codziennie przez około 14 dni aż Twoje włosy powrócą do naturalnego koloru.
Dla utrzymania  odzyskanego naturalnego koloru włosów  powtarzaj ten zabieg  dwa razy tygodniowo.
 
Zalecam zakup 2 opakowań preparatu ( zaoszczędzisz na kosztach wysyłki )
Jedno opakowanie w celu przywrócenia naturalnego koloru włosów.
Drugie opakowanie w celu utrzymania naturalnego koloru.
UWAGA!

Podczas trwania kuracji włosy należy myć raz w tygodniu, ponieważ działanie enzymów jest wtedy dokładniejsze i przynosi lepsze efekty. Po zakończeniu  kuracji  możesz myć włosy według własnej potrzeby. GRAY OUT uaktywniając cebulki włosowe wzmacnia włosy.GRAY OUT jest nowoczesnym preparatem wprowadzającym nowy trend w dziedzinie pielęgnacji włosów.
SKŁAD:

- Keratyna
- Melanina
- Propyleneglicol
- Merkaptoetanol
- Sulphur Pulvis
- Etanol

OSTRZEŻENIE!

GRAY OUT stosować tylko zewnętrznie. Chronić przed dziećmi. Nie używać do wąsów, brwi i rzęs. Uważać na oczy. Myć ręce po każdym użyciu. 
 
Nie stosować do włosów farbowanych ( muszą być choćby minimalne ODROSTY )
 

Pamiętaj - kupując NIC NIE RYZYKUJESZ  !!!

Dajemy GWARANCJĘ 100 % SATYSFAKCJI !!!

Jeśli produkt nie zadziała na TWOJE włosy i nie przywróci ich naturalnego koloru, to możesz odzyskać 100% inwestycji poniesionej na jego zakup.

Dajemy taką gwarancję, gdyż jesteśmy pewni skuteczności tego produktu, a opinie Allegrowiczów tylko to potwierdzają.Producent: OVIMEX s.r.o.05801 Poprad Słowacja
 
Certyfikat: EU,i.e.Act.NO.258/2000
No.26/2001
No.76/768/EEC in the EU contries


U.S. Patent 5.256.268 " Graylet "

Atest PZH 01365/2001

Pojemność : 125 ml.

tel :  0 696-224-375

Š Copyright 2000. All rights reserved - Template created by www.WebDesignHelper.co.uk
", ""); ?>